Faaliyet Alanlarımız

Perakende Akaryakıt Satışı


Dolum tesislerinden araçlarınızın deposuna kadar giden yolda sizlere hizmet veren tüm personelimizin eğitimlerine ara vermeden devam ediyoruz. İstasyonlarımızdaki; İstasyon Yöneticisi, Tanker operatörü, Pompa Görevlisi, Market Personeli, Temizlik görevlisi gibi tüm personelimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet kalitemizde kusursuz olmak için çalışmalarımıza sürekli devam edeceğiz.

Toptan Akaryakıt Satışı


Türkiye’deki fabrikaların, madenlerin, şantiyelerin, bir başka deyişle ülke sınırları içerisindeki ekonominin çarkı olan tüm sınai kurumların akaryakıt ihtiyaçları, şirketimiz tarafından üstün kalite güvencesi ve sevkiyat altyapısı ile sağlanmaktadır.

Lojistik


Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında, tüm lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilmektedir. Tehlikeli madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel, eğitimli ekibimiz, tüm yasal düzenlemelere ve teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran araç ve ekipman parkımız sayesinde sektöre yön vermiş aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.

Madeni Yağlar


Türkiye otomotiv ve endüstriyel madeni yağlar pazar lideri olan Petrol Ofis ile birlikte müşterilerimizin araçlarında ihtiyaç duyduğu yüksek performans, dayanıklılık ve ekonomi beklentilerinin karşılanmasına yardımcı olacaktır.